Teknolojiyi Neden Kiralamalıyım ?

Kiralama Yapabileceğiniz Yeni Bir ASUS Marka Ürünü Siz Kurumsal Müşterilerimiz İçin özel Hazırlanan Ödeme koşulları ile 15-24-36-48 aya varan vadelerle kiralayabilirsiniz.

İşletmelerin ihtiyacı olan donanım ve yazılım ürünlerini uzun vadeli olarak temin imkânı sağlayıp isterlerse kiralama dönemi sonunda daha yeni teknolojilere geçerek ürünlerini yenileme imkanı sunmak isterlerse de % 10 luk bir fark ile ürünleri satın almalarına imkan sunmaktır. Daha detaylı bilgi ve uzman personellerimizin sizi ziyarete gelmeleri için hemen bizimle iletişime geçin...

VergiKiralama işleminde ödenen tutarlar, ödendikleri tarihte kira gideri olarak muhasebeleştirilerek vergi matrahından düşebilirsiniz. Bu sayede kiralama sonunda ödemiş olduğunuz vade farkını geri alabilirsiniz.

Kiralama Sonunda Satın Alım AvantajıKiralama süresi sonunda, dilerseniz, kiraladığınız ürüne satış bedeli üzerinden (Sözleşme yapılan tutar ) %7 ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Düşük FaizLeasing veya banka kredilerinde ödemiş olduğunuz faizlere oranla daha düşük faizlerle ürünlerinize sahip olabilirsiniz.

KDV MatrahıKiralama Bedeli + % 18 KDV şeklinde yapacağınız ödeme KDV avantajlarından yararlanmanıza olanak sağlar.(Leasing de genel olarak %1 ‘ dir)

TL Üzerinden SözleşmeTürk Lirası cinsinden olan ödemelerinizde ilk günden son güne kadar TL cinsinden ödeme ile ne kadar ödeyeceğinizi bilirsiniz.

Sabit ÖdemeAra ödeme, Ek Ödeme, Dönem Faizi gibi sürpriz ödemeler ile karşılaşmaz ilk günden son güne kadar ödeme planlarınızı yapabilir herhangi bir kötü sürprizle karşılaşmazsınız. Kiralama işleminde noter masrafı ödemezsiniz.

Çözüm Ortaklarımız